„Przemyślenia w czasach zarazy”. Ruszyły rekolekcje Polsat Rodzina i polsatnews.pl

Od 24 marca codziennie o godzinie 16:00 na portalu polsatnews.pl i na profilu na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą kolejne odcinki internetowych rekolekcji pt. „Przemyślenia w czasach zarazy”. Przygotują je duszpasterze znani z programu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć” w Polsat Rodzina.

– Zgodnie z akcją #zostańwdomu oraz wychodząc naprzeciw potrzebom widzów, na stronie polsatnews.pl oraz na Facebooku Polsat Rodzina publikowane będą rozważania przygotowane przez duszpasterzy z różnych zakonów i stron Polski, którzy na co dzień prowadzą program „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć”. Unikalną propozycją są rekolekcje adresowane do seniorów, którzy są szczególnie narażeni na infekcję koronawirusem. W trosce o bezpieczeństwo Polsat Rodzina apeluje również do ludzi młodych, aby pomogli swoim dziadkom czy rodzicom w skorzystaniu z internetowych nauk rekolekcyjnych – informuje Telewizja Polsat.

Polsat Rodzina

Program rekolekcji internetowych Polsat Rodzina i polsatnews.pl

  • Przemyślenia dla każdego prowadzone przez o. Michała Legana, paulina z Jasnej Góry (24-26 marca, również 30 marca-1 kwietnia).
  • Przemyślenia dla seniorów prowadzone przez ks. Piotra Kieniewicza, marianina z Lichenia i Warszawy (27 marca-29 marca).
  • Przemyślenia dla młodzieży prowadzone przez o. Jacka Szymczaka, dominikanina z Łodzi (2-4 kwietnia).

Internetowe rekolekcje będą publikowane codziennie i dostępne cały czas, od wtorku, 24 marca na Facebooku Polsat Rodzina, a także na portalu polsatnews.pl.