fot.: Pixabay

100 tys. widzów mszy świętej w Polsat Rodzina. Rekord kanału

Transmisję mszy świętej w Polsat News w niedzielę o 09:00 śledziło ponad 600 tysięcy widzów, a mszę dla dzieci w Polsat Rodzina o 10:30 obejrzało prawie 100 tysięcy widzów. To rekord od początku nadawania kanału.

Transmisja w Polsat News uzyskała 6,5% udziałów w grupie wszystkich widzów, a także 3,7% w grupie wiekowej 16-49. W trakcie nadawania Polsat News był wśród pięciu najpopularniejszych stacji w kraju.

– Wśród widzów oglądających mszę za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu, w trakcie transmisji Polsat News był najchętniej oglądaną stacją z udziałami na poziomie 18,5% w grupie 4+ – informuje Telewizja Polsat.

Tydzień wcześniej mszę świętą w Polsat News obejrzało 730 tys. widzów.

Mszę dla dzieci ze Świątyni Opatrzności Bożej w Polsat Rodzina wybrało prawie 100 tysięcy widzów. Przełożyło się to na udziały na poziomie 0,8% w grupie 4+ oraz prawie 1% w grupie wiekowej 16-49. To najlepsze wyniki od początku nadawania stacji.

Polsat News wprowadził do ramówki mszę świętą ze względu na epidemię koronawirusa. Mszę na tej antenie będzie można zobaczyć również w najbliższą niedzielę. W Polsat Rodzina transmisje są obecne od początku emisji stacji.