fot.: Polsat

„Pierwsza miłość” w Polsacie do 16 kwietnia. Zdjęcia wstrzymane przez epidemię

Premierowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” będzie można oglądać w Polsacie do 16 kwietnia. Zdjęcia do kolejnych epizodów produkcji zostały zawieszone z powodu epidemii koronawirusa.

– Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym. Mam nadzieje, że bez przeszkód uda nam się zrealizować zamówienia jesienne. Aktualnie prowadzimy analizy i w ich wyniku podejmiemy rozmowy ze stacjami, czy w razie takiej możliwości, chcą, aby niezrealizowane na wiosnę odcinki wydłużyły transzę przeznaczoną do emisji jesienią – informuje Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, która jest m.in. producentem serialu „Pierwsza miłość”.

Od 17 kwietnia zamiast „Pierwszej miłości” będą nadawane powtórkowe odcinki serialu paradokumentalnego „Sekrety rodziny”. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:45. Nowy sezon „Gliniarzy” będzie kontynuowany o 16:45. O 16:15 pojawi się wydłużona „Interwencja”. Z ramówki zniknie „Na ratunek 112”. O 13:30 będzie pokazywana powtórka „Interwencji”, a o 13:45 nowy sezon serialu „Trudne sprawy” (w miejscu powtórki „Pierwszej miłości”).

O 12:50 bez zmian będzie można śledzić „Wydarzenia”. To wydanie od marca gości również na głównej antenie Telewizji Polsat.

Z powodu epidemii koronawirusa zawieszono też: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami oraz „The Four. Bitwa o sławę” i „Twoja twarz brzmi znajomo”.