fot.: FB Rafał Rutkowski

Zamiast „Twoja twarz brzmi znajomo” Polsat pokaże „Joke Show”

Telewizja Polsat wprowadziła zmiany w programie. W sobotniej ramówce pojawi się nowy program „Joke Show”, który będzie nadawany w paśmie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zamiast talent show „The Four. Bitwa o sławę”, którego emisję zawieszono, Polsat pokaże film „Shrek” (sobota, 20:05). O 22:00 na antenie pojawi się „Joke Show”, który zajmie miejsce przeniesionego na jesień show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

„Joke Show” to nowy program satyryczny, który poprowadzi stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Dla Polsatu program produkuje Constantin Entertainment Polska.

– „Joke Show” to pierwszy w Polsce program komediowy typu „panel show”, popularny w Niemczech. Prowadzący Rafał Rutkowski w każdym odcinku spotka się z czworgiem celebrytów – będą wśród nich aktorzy, dziennikarze, piosenkarze, artyści kabaretowi oraz blogerzy. Przy wspólnym stole wszyscy będą opowiadać swoje ulubione dowcipy, anegdoty oraz żartobliwe wspomnienia z własnego życia. Program utrzymany jest w konwencji late night show, dlatego wśród żartów nie zabraknie również tych ostrych i pikantnych. Prowadzący oceni nie tylko żarty z różnych kategorii tematycznych, ale również talent i zdolności w opowiadaniu kawałów zaprezentowane przez zaproszonych gości. Najlepsze dowcipy zbiorą salwy śmiechu publiczności w studiu, a zwycięzca wybrany przez Rafała Rutkowskiego w finale odcinka otrzyma zaskakującą nagrodę – czytamy w opisie produkcji.

Zmiany w ramówce

Przypomnijmy, że od poniedziałku „Wydarzenia 12:50” są emitowane również na głównej antenie Polsatu. W związku z tym z ramówki zniknął serial „Trudne sprawy”. Wszystkie propozycje programowe z pasma 09:00-12:00 będą emitowane 15 minut wcześniej. O 13:30 widzowie zobaczą powtórkę serialu „Na ratunek 112”.

Zmiany w ofercie Polsatu są spowodowane epidemią koronawirusa. Na rotacyjny system pracy przeszłą redakcja Polsatu News, a także „Wydarzeń”.