fot.: Pixabay

Interaktywny program „Wszystko o koronawirusie” w Polsat News

W piątek o 20.30 w Polsat News będzie można zobaczyć specjalny program „Wszystko o koronawirusie”. Jego emisję zaplanowano również na portalu polsatnews.pl, a także w serwisach Facebook i YouTube.

„Wszystko o koronawirusie” to program, w którym specjaliści powiedzą, jak żyć w czasie pandemii.

– W zalewie tysięcy doniesień o koronawirusie, wiedza ekspertów jest na wagę złota, a często zdrowia i życia. W programie „Wszystko o koronawirusie” eksperci z zakresu medycyny, prawa i psychologii odpowiedzą na najważniejsze pytania widzów Polsat News. Celem programu jest przekazanie widzom rzetelnych i sprawdzonych informacji – informuje stacja.

Program będzie miał charakter interaktywny. Widzowie będą mogli zadawać pytania ekspertom telefonicznie pod numerem 723 620 784, za pośrednictwem mediów społecznościowych i wysyłając pytania na adres covid19@polsat.com.pl.

W piątek, 13 marca, o godzinie 20:30 audycja w całości poświęcona wirusowi SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19. Program poprowadzi Bartosz Kwiatek, dziennikarz Polsat News.

Przypomnijmy, że z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, Telewizja Polsat podjęła decyzję o rezygnacji z udziału publiczności w programach studyjnych.