„Otwarte okno” Canal+ Sport 3 i 4 w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat odkoduje kanały Canal+ Sport 3 i 4 w trakcie najbliższej kolejki PKO BP Ekstraklasy, która potrwa od piątku, 13 marca do poniedziałku, 16 marca.

„Otwarte okno” kanałów sportowych

W czasie 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy bez dodatkowych opłat będzie można śledzić wszystkie mecze. Będzie to m.in. najważniejsze spotkanie Lech Poznań – Legia Warszawa, planowane na najbliższą sobotę. Kanały Canal+ Sport 3 i 4 będą dostępne dla wszystkich abonentów telewizji satelitarnej. Promocja dotyczy też telewizji kablowej w technologii IPTV i serwisu Cyfrowy Polsat GO.

– To odpowiedź na potrzeby abonentów, którzy w obecnej sytuacji nie mogą wziąć udziału w meczach rozgrywanych na stadionach, będą więc mogli kibicować swoim drużynom, oglądając najbliższą kolejkę rozgrywek w telewizji – informuje operator.

„Otwarte okno” innych kanałów

Abonenci telewizji satelitarnej i kablowej IPTV co najmniej do końca marca w ramach „otwartego okna” mogą oglądać również:

  • Polsat Comedy Central Extra, FOX HD oraz Disney Channel – od pakietu Mini HD,
  • Kanały Sundance TV, Paramount Channel HD, AXN, a także AXN HD – od pakietu Rodzinnego HD,
  • Epic Drama – od Familijnego HD,
  • AXN Black, AXN White oraz AXN Spin – od Familijnego Max HD.

Przypomnijmy, że z powodu rosnącej liczby zakażeń koronawirusem w Polsce, Telewizja Polsat podjęła decyzję o rezygnacji z udziału publiczności w programach studyjnych.