fot.: Pixabay

Walki Jędrzejczyk, Kownackiego i Brodnickiej na antenach Polsatu Sport

W nocy z soboty na niedzielę Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight pokażą trzy gale sportów walki z pojedynkami mistrzowskimi.

7 marca podczas gali Tymex Boxing Night 11 w Dzierżoniowie do kolejnej obrony pasa WBO w kategorii superpiórkowej stanie Ewa Brodnicka. Jej rywalką będzie Djemilla Gontaruk. Belgijka to była mistrzyni Europy, która będzie chciała przerwać dobrą passę „Kleo”. Polka już po raz piąty stanie do obrony pasa mistrzyni WBO. Pojedynek pań poprzedzi starcie Damiana Wrzesińskiego z Meksykaninem Sergio Puente o tytuł międzynarodowego mistrza Polski.

Wielbiciele pięściarstwa w nocy z soboty na niedzielę zobaczą kolejny pojedynek niepokonanego Adama Kownackiego. Niespełna 31-letni „Baby Face” w Nowym Jorku zmierzy się z pięć lat starszym Robertem Heleniusem.

Oprócz bokserskich zmagań odbędzie się także gala UFC 248 z udziałem Joanny Jędrzejczyk. Polka zrobi wszystko, żeby odebrać pas mistrzowski Chince Zhang Weili.

O 01:00 wystartuje studio, które będzie łącznikiem pomiędzy wydarzeniami w Nowym Jorku i Las Vegas. Jego gospodarzem będzie specjalizujący się w MMA Dominik Durniat. W roli gości wystąpią: Andrzej Kostyra, Tomasz Drwal, a także Robert Złotkowski.

Transmisja gali Tymex Boxing Night w sobotę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight oraz od 22:30 w Polsacie Sport.

Walka Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem w nocy z soboty na niedzielę w Polsacie Sport.

Transmisja gali UFC 248 w nocy z soboty na niedzielę od godz. 04:00 w Polsacie Sport Extra.