Piotr Witwicki od 15 marca stałym gospodarzem „Śniadania w Polsat News”

Od 15 marca Piotr Witwicki będzie stałym prowadzącym „Śniadanie w Polsat News”. Dariusz Ociepa poprowadzi jeszcze jedno wydanie programu - w najbliższą niedzielę.

Od 15 marca gospodarzem „Śniadania w Polsat News” będzie Piotr Witwicki, który okazjonalnie prowadził już ten program.

8 marca gospodarzem „Śniadania w Polsat News” będzie Dariusz Ociepa. Choć dziennikarz miał już nie pojawiać się w niedzielnym programie, będzie jeszcze prowadzącym najbliższy odcinek. Ociepa pod koniec ostatniego wydania pożegnał się już z widzami „Śniadania w Polsat News”.

Piotr Witwicki jest związany z Polsat News od początku nadawania kanału, czyli od czerwca 2008 roku.
Jest koordynatorem portalu polsatnews.pl. Prowadzi „Graffiti” oraz „Wydarzenia i opinie”. W tym drugim programie ma niebawem zadebiutować Dariusz Ociepa.

„Śniadanie w Polsat News” można oglądać w każdą niedzielę o 09:00. Program można śledzić od stycznia 2018 roku. Początkowo magazyn prowadzili Beata Lubecka, a także Bartosz Kurek. Później w roli gospodarza zadebiutował Piotr Witwicki. Od lipca 2018 roku głównym prowadzącym był Dariusz Ociepa. Okazjonalnie gospodarzem cyklu był Grzegorz Jankowski. W programie goszczą przedstawiciele partii politycznych i Prezydenta RP