fot.: Polsat

Eryk Mistewicz poprowadzi „Wszystko co najważniejsze” w Polsat News

8 marca na antenie Polsat News zadebiutuje program „Wszystko co najważniejsze”. W nowym cyklu Eryk Mistewicz, razem z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, które czekają nas w zbliżającym się tygodniu.

„Wszystko co najważniejsze” będzie można oglądać w niedziele o 18:00, czyli w dawnym paśmie programu „Newsroom”.

– W niedzielny wieczór korzystamy z wiedzy specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy przygotują nas do kolejnego tygodnia – mówi Eryk Mistewicz. – Nie tyle zajmujemy się tym, co się wydarzyło, co skupimy się na tym, co się wydarzy, na szanse i ryzyka, na co zwrócić uwagę, najciekawsze i najbardziej wartościowe zjawiska – dodaje prowadzący program „Wszystko co najważniejsze”.

Magazyn powstaje we współpracy z miesięcznikiem opinii „Wszystko co najważniejsze” ukazującym się od pięciu lat, którego redaktorem naczelnym jest prof. Michał Kleiber. Eryk Mistewicz jest prezesem Instytutu Nowych Mediów.

W związku ze zmianami w ofercie Polsat News, program „Debata tygodnia” od 7 marca poprowadzi Grzegorz Jankowski. Cykl jest emitowany na żywo w soboty o godzinie 20:30.