fot.: Polsat

„Kabaret na żywo. Przystanek Radość” od marca w Polsacie

„Kabaret na żywo” wraca do Polsatu w nowej odsłonie - jako serialowy show komediowy. W nowym cyklu Sławomir wystąpi jako komendant Straży Pożarnej, Kaira w roli przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich, a Piotr Cyrwus będzie tropił złodziei kurczaków.

W programie „Kabaret na żywo. Przystanek Radość” komicy zabiorą nas do typowej polskiej wioski – Radości. O fotel sołtysa miejscowości będą walczyć bohaterowie, w których wcielą się Ewa Błachnio i Krzysztof Hanke.

– Andrzej Bidula (Krzysztof Hanke) i Ramona Witos (Ewa Błachnio), czyli tradycjonalista kontra postępowa, młoda kobieta, która wierzy, że dzięki niej wioska zmieni się w nowoczesną i modną oazę dla spragnionych sielskich krajobrazów mieszczuchów. Po czyjej stronie staną mieszkańcy? Co na temat kandydatki wie pani sklepowa (Anna Gornostaj), czyli wiejskie centrum informacji? Czy wieloletni sołtys może liczyć na poparcie swoich krajan? – czytamy w opisie produkcji.

Radość odwiedzą kabarety i satyrycy. Będą to: Ani Mru Mru, Jurki, Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Andrzej Grabowski, Katarzyna Pakosińska, Sebastian Stankiewicz, Artur Andrus, Para nr 2 oraz Grzegorz Halama. Na scenie pojawią się także gwiazdy muzyczne, m.in. Cleo, Piersi i Poparzeni Kawą Trzy.

Kabaret na żywo. Przystanek Radość”  będzie pokazywany od 1 marca w każdą niedzielę o godz. 20:05 w Polsacie.

Od jesieni 2019 roku „Kabaret na żywo” ponownie jest emitowany w ścisłym prime-time Telewizji Polsat. Wiosną 2020 roku zobaczymy ósmą edycję programu.