fot.: Polsat

Nowe odcinki „Świata według Kiepskich” od marca w Polsacie

7 marca Polsat rozpocznie emisję nowych odcinków serialu „Świat według Kiepskich”. Będą to epizody, które pierwotnie planowano pokazać jesienią 2019 roku.

Serial będzie emitowany w soboty o 19:30, czyli w tym samym paśmie, w którym początkowo chciano go pokazać jesienią. Ostatecznie te odcinki udostępniono tylko w IPLI. Teraz nastąpi ich telewizyjna premiera.

W 29. sezonie dojdzie do poważnych podziałów między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Czy mieszkańcy kamienicy, pomimo istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia pracy przez Ferdka (Andrzej Grabowski), w tym dla NASA. Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny współpracując z amerykańską agencją kosmiczną? W kamienicy przy ulicy Ćwiartki ¾ pojawi się nowy lokator, Oskar (Sebastian Stankiewicz), który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców.

Widzowie IPLI zobaczą wkrótce 30. sezon, który nagrywano w ostatnich tygodniach. Do obsady dołączyła Hanna Śleszyńska.

Dla Polsatu serial produkuje ATM Grupa.