„Zdrady” wracają do Polsatu. Emisja od marca

Serial paradokumentalny „Zdrady” powraca na antenę Polsatu. W premierowej jedenastej serii prywatny detektyw Damian Petrov (Damian Rabstajn) wraz ze swoją ekipą znów pośpieszy z pomocą tym, którzy podejrzewają swoich życiowych partnerów o niewierność.

W rolę prywatnego detektywa wcieli się niezmiennie Damian Rabstajn, mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg. W kontaktach z klientami wesprze go psycholog Agata Adamczyk (Agata Pisiewicz). Detektywowi pomoże dwóch śledczych: Łukasz (Patryk Zając) i Maks (Damian Wasilewski).

Głównym bohaterem pierwszego odcinka z najnowszej serii serialu „Zdrady” będzie Jarek.

– Ma 27 lat, jest piekarzem i pracuje na zmiany. Rok wcześniej związał się z Justyną (25 l.), którą poznał w pracy. Justyna była wówczas w związku z innym mężczyzną i zostawiła go dla Jarka. Trzy miesiące temu Jarek i Justyna wzięli ślub. 27-latek podejrzewa żonę o zdradę z powodu dwóch, z pozoru nieznaczących incydentów. Ze swoich sercowych problemów zwierza się „przy wódce” swojemu szwagrowi, Sebastianowi i on również wątpi w wierność Justyny. Jarek zgłasza się więc do programu „Zdrady”. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że żona Jarka podczas jego nieobecności udostępnia ich mieszkanie na schadzki zamężnej koleżance, Marysi i jej kochankowi, Zbyszkowi. To wyjaśnienie nie wystarcza Jarkowi i wkrótce potem poznaje całą prawdę o swojej ukochanej żonie. Dochodzi do ostrej konfrontacji – czytamy w opisie produkcji.

Serial nadal będzie można oglądać w czwartki o 22:10. Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie nadany 5 marca. „Zdrady” zniknęły z ramówki Polsatu pod koniec 2017 roku.