fot.: Pixabay

Rusza „Tygodnik Polsatnews.pl”. Teksty Zaremby, Rokity, Syski i podcast Witwickiego

Rusza „Tygodnik Polsatnews.pl”. Będzie to internetowy magazyn z artykułami o różnorodnej tematyce autorstwa zarówno dziennikarzy Polsat News, jak i czołówki polskich publicystów. W „Tygodniku Polsatnews.pl” zadebiutuje również podcast Piotra Witwickiego, koordynatora portalu i prowadzącego „Wydarzenia i Opinie” oraz „Graffiti” w Polsat News.

„Tygodnik Polsatnews.pl” to miejsce z publikacjami o szerokiej tematyce: od polityki przez historię, kulturę, sport po lifestyle. W pierwszym numerze „Tygodnika” internauci będą mogli przeczytać teksty m.in. Piotra Zaremby, Jana Rokity czy Michała Syski. Będą one dostępne od 8 lutego w specjalnej sekcji „Tygodnik” bezpośrednio na stronie głównej portalu polsatnews.pl. Kolejne nowe artykuły będą pojawiały się w każdy weekend.

– Rozwijamy polsatnews.pl i staramy się dotrzeć do nowych użytkowników. Weekend to świetna okazja, by znaleźć czas na tematy, które w tygodniu mogły nam umknąć. Pomogą w tym najciekawiej piszący polscy publicyści. Oprócz tego solidna porcja reportaży i mnóstwo młodych autorów, którzy potrafią pokazać świat z zaskakującej perspektywy – mówi Piotr Witwicki, koordynator portalu polsatnews.pl.

W „Tygodniku Polsatnews.pl” zadebiutuje w formie wideo, podcast Piotra Witwickiego. Jego gośćmi będą osoby z pierwszych stron gazet, ale też nietuzinkowe, o niebanalnych pasjach, zainteresowaniach czy profesjach. Audycja po weekendzie będzie dostępna także na wszystkich popularnych serwisach podcastowych. W pierwszym odcinku podcastu gościem Piotra Witwickiego będzie dr Maciej Kawecki, były dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, dziekan w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie, a tematem rozmowy będzie m.in. jak ograniczyć dostęp do pornografii dla dzieci.

Do współpracy przy nowym projekcie Polsat News zaprasza również dziennikarzy wszystkich mediów w Polsce.