Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach w jury „The Four. Bitwa o sławę”

Natalia Nykiel, Igor Herbut oraz Kuba Badach będą jurorami w programie „The Four. Bitwa o sławę”, który na antenie Polsatu zadebiutuje w marcu. Show poprowadzi Natalia Szroeder.

„The Four. Bitwa o sławę” zaczyna się od czworga najlepszych wykonawców. Wielką Czwórkę wybierze trzyosobowe jury. W tym programie przesłuchania nigdy się nie kończą. Każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do show w charakterze uczestnika i zdetronizować najlepszych.

– Przyjęłam zaproszenie do udziału w programie „The Four. Bitwa o sławę”, ponieważ oglądałam jego amerykańską edycję i podoba mi się jego formuła. Ten program został skrojony jakby na miarę naszych czasów. Mam wrażenie, że dzisiaj trudno utrzymać uwagę widza, słuchacza dłużej niż przez kilka minut, czyli tyle ile trwa filmik na YouTube, a i o to czasem niełatwo. W tym programie jesteśmy zaskakiwani co chwilę. W każdym momencie może wydarzyć się coś, co zmienia przebieg całego show – zapewnia Natalia Nykiel.

– Przyjąłem propozycje zostania jurorem w ,„The Four. Bitwa o sławę” ponieważ to najodważniejszy muzyczny talent show, z jakim się kiedykolwiek zetknąłem. To program dla ludzi o mocnym głosie i o mocnych nerwach. To ciągła walka o przetrwanie i udowadnianie jurorom, publiczności, ale przede wszystkim samemu sobie, że zasługuje się na miejsce, w którym się jest – mówi Igor Herbut.

– Zdecydowałem się usiąść na fotelu jurora w muzycznym show telewizyjnym, gdyż po różnych propozycjach tego typu, po raz pierwszy poczułem, że może się z tego zrodzić nowa jakość. To dla mnie również szansa na zorientowanie się, „co w trawie piszczy” i jak śpiewa młode pokolenie. Cieszę się, że obok mnie znajdą się artyści, których wrażliwość i dorobek cenię i szanuję. Myślę tu zarówno o jurorach, prowadzącym „The Four. Bitwa o sławę”, jak i o wszystkich muzykach akompaniujących. Ich nazwiska gwarantują najwyższą jakość muzycznych spotkań – komentuje Kuba Badach.

– Bardzo cieszę się, ze dostałam propozycję poprowadzenia programu. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja uwielbiam wyzwania! Jestem fanką tego typu programów muzycznych, więc wspaniale móc teraz być częścią takiego projektu – mówi Natalia Szroeder.

Program będzie można śledzić w Polsacie już od marca.