Blanka Lipińska prowadzącą „Tylko Jeden” w Polsacie

Blanka Lipińska, popularna pisarka i twórca własnego filmu, poprowadzi reality-show „Tylko Jeden”, który od marca będzie można śledzić w Polsacie.

Blanka Lipińska z MMA jest związana od 2011 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki. Przyszła autorka cyklu bestselerowych powieści, początkowo zajmowała się w KSW tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls. Później zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów. Niejednokrotnie pracowała też za kulisami kolejnych gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

– Na co dzień w KSW pracowałam z dziewczynami, ale nie ukrywam, że lepiej czuję się w towarzystwie mężczyzn. Na ogół faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie, a gdy coś im się nie podoba, to walą prosto z mostu, zamiast strzelać fochy. Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko Jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę z którą będzie mógł poflirtować – mówi Blanka Lipińska, prowadząca „Tylko Jeden” w Telewizji Polsat.

Wiosenny show Telewizji Polsat koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska.

„Tylko Jeden” startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa, odbędzie się podczas gali KSW.