fot.: Pixabay

Tańsze bilety na siatkówkę dla klientów Plusa

Plus ponownie wprowadza dla swoich klientów promocję, dzięki której będą mogli taniej kupić bilety na mecze siatkarskiej reprezentacji naszego kraju.

Tym razem są to mecze Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn. Polska jest organizatorem dwóch turniejów. Od 22 do 24 maja w Krakowie oprócz Polaków zagrają: Serbowie, Włosi i Słoweńcy. Od 5 do 7 czerwca w Łodzi rywalami naszej kadry będą: Bułgaria, Chiny i Brazylia. Otwarta sprzedaż biletów na oba turniej rozpocznie się 6 lutego. W dniach 3-4 lutego uruchomiona zostanie specjalna przedsprzedaż dla klientów Plusa.

Promocja „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zakupu biletów na oba wydarzenia można dokonać na platformie biletowej ebilet.pl. W promocji Plusa na zniżki na bilety mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z wszystkich usług głosowych operatora (abonament, mix, prepaid). Dla użytkowników ofert na kartę warunkiem jest doładowanie swojego konta za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni). Klienci, którzy spełnią warunki, będą mogli ze zniżką w wysokości 15% nabyć do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Krakowie oraz do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Łodzi.

Jak kupić bilet ze zniżką?

Aby wziąć udział należy wysłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści:

  • „SIATKOWKA KRAKOW”, żeby otrzymać kod rabatowy na mecze turnieju rozgrywanego w Krakowie,
  • „SIATKOWKA LODZ”, żeby otrzymać kod rabatowy na mecze turnieju rozgrywanego w Łodzi.

Kod rabatowy klient otrzyma w zwrotnej wiadomości SMS. Otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Wszystkie informacje dotyczące promocji „Zniżki na mecze siatkówki” są dostępne na specjalnie stworzonej stronie plus.pl/siatkowka.

Firmy Cyfrowy Polsat i Plus przygotowały też nagrody i niespodzianki dla klientów programu smartDOM.