„Tylko Jeden” – nowy program od marca w Polsacie

W piątek, 6 marca na antenie Polsatu zadebiutuje reality-show „Tylko Jeden”.

Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok.

– „Tylko Jeden” to przyspieszony kurs życia zawodowego sportowca. Uczestnicy poznają każdy aspekt układanki, która najlepszych prowadzi na szczyt. Przekonają się, że wrodzony talent czy katorżnicza praca wykonana na treningach nie znaczą nic, jeśli w walce przysłoni je stres czy brak koncentracji. A walka to chleb powszedni uczestników wiosennego show Polsatu – informuje stacja.

Co tydzień w wyniku walki z programem pożegna się jeden z uczestników. Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających, a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych.

Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Skoszarowana w jednym domu grupa zawodników, będzie musiała na swój sposób radzić sobie z wszelkimi konfliktami.

– Być może ich jedynym przyjacielem i rozjemcą będzie prowadząca program, doskonale znająca świat zawodowego MMA i show biznesu. Ta krucha i zarazem twardo stąpająca po ziemi kobieta, z pewnością nie raz spotka się z nagłym wybuchem testosteronu. Najbardziej roztropni uczestnicy możliwość obcowania z nią, wykorzystają na naukę praw rządzących światem rozrywki. Lekcja ta z pewnością przyda im się w karierze profesjonalnego zawodnika mieszanych sztuk walki – czytamy w opisie produkcji.

Dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani zawodnicy dotrwają do walki finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych wygra „Tylko Jeden”.

Dotychczas program funkcjonował pod roboczym tytułem „Only One. Tylko Jeden”.