„SuperShow” i „SuperTemat” nowościami Superstacji

Od 3 lutego w Superstacji będzie można śledzić nowe programy. Kanał wprowadzi do oferty „SuperShow” i „SuperTemat”.

O tym, że Superstacja poszerzy ramówkę o nowe propozycje programowe, portale tvpolsat.info i omediach.info informowały już kilka dni temu. Premierowy program zostanie wydłużony do pięciu godzin dziennie.

„SuperShow” poprowadzi Paulina Koziejowska. Program będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o 14:00 (premiera), a także o 22:00 (powtórka).

– Gwiazdy i ich tajemnice. Czego nienawidzą i co uwielbiają? Szczerze aż do bólu obnażę je dla was, a loża szyderców powie wam, co o nich myśli – mówi prowadząca w zwiastunie programu.

„SuperTemat” poprowadzi Agnieszka Ludwisiak-Wypior. O tym, że dziennikarka powróci do redakcji Superstacji, informowaliśmy w tym tygodniu. Program będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o 17:00 (premiera) i 21:00 (powtórka). Będzie to magazyn publicystyczny o tematyce społecznej.

– Takiego programu w Superstacji jeszcze nie było. „SuperTemat” zawsze w waszej sprawie – słyszymy w zwiastunie programu.

W „SuperInterwencje” znajdzie przegląd materiałów o charakterze interwencyjnym oraz konsumenckim, w którym zobaczymy reportaże przygotowywane przez zespół Superstacji, a także materiały znane z programów interwencyjnych Polsat News. Prezentowane przypadki będą omawiane z gośćmi w studiu. Program prowadzą m.in. Sylwia Madejska i Weronika Korol. Premiery od poniedziałku do piątku o 15:00. Powtórki o 19:00.

W ramówce Superstacji pozostaje również serwis informacyjny „SuperNews” na żywo o godzinie 13:00 i 16:00, a także przegląd najciekawszych plotek ze świata showbiznesu w programie „SuperGwiazdy” o godzinie 13:30 i 16:30.

Od stycznia Superstacja nadaje z nowego studia, które mieści się w gmachu Polsatu w Warszawie.