Nowy sezon „W rytmie serca” od marca w Polsacie. Emisja w dotychczasowym paśmie

1 marca na antenie Polsatu zadebiutuje szósty sezon serialu „W rytmie serca”. Produkcję będzie można śledzić w dotychczasowym paśmie, czyli w niedziele po 22:00. Do obsady dołączy m.in. Anna Mucha.

Szóstą serię otwierają dramatyczne wydarzenia. Niespodziewany telefon z informacją o śmierci Agnieszki (Magdalena Kumorek) pogrąża jej bliskich w głębokiej żałobie. Czy Robert (Piotr Polk) podejmie się roli samotnego ojca? Jak z odejściem matki poradzi sobie jej nastoletni syn? Do Kazimierza wraca Weronika Nowacka (Maria Dębska), która wciąż stara się zrobić wszystko, by ujawnić machlojki byłego ukochanego i postawić go przed sądem. Jednak prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) nie zamierza się tak łatwo poddać. Na przekór Werze on również przeprowadza się do Kazimierza i wciąż depcze Nowackiej po piętach.

O spokoju mogą też zapomnieć posterunkowy Szarek (Dariusz Toczek) i jego Ewa (Elżbieta Romanowska). Rutynowe badanie w szpitalu burzy ich poukładane życie i wprawia recepcjonistkę w przerażenie. W dodatku nie chce ona obarczać swoimi problemami przyjaciółki, bo choć Maria (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu szczęśliwie wyszła za mąż za Adama (Mateusz Damięcki), to wciąż musi się mierzyć z sekretami z przeszłości. Gdy wydaje się, że jest już bliska odkrycia prawdy o biologicznych rodzicach, jej brat (Antoni Królikowski) wpada w poważne tarapaty.

W mieście pojawia się niezwykle atrakcyjna kobieta, która wzbudza ogromne zainteresowanie panów. Okazuje się jednak, że Karolina (Anna Mucha) jest nie tylko piękna ale i bardzo niebezpieczna, bo to właśnie ona odpowiada za nielegalne kasyno, które działa pod Kazimierzem.

6. sezon „W rytmie serca” będzie można oglądać już od 1 marca, w każdą niedzielę, o godzinie 22.05 w Polsacie. W tym paśmie serial jest emitowany od jesieni 2019 roku.