Oto uczestnicy 13. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat ujawniła uczestników 13. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Program zadebiutuje na antenie w marcu.

W najnowszej odsłonie show wystąpią:

Czadoman, czyli Paweł Dudek to król dyskotek. Stworzył hity takie jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana” i „Hej, hej bawmy się”. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną.

Maurycy Popiel zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości” jak i w „M jak miłość”. Śpiewa od najmłodszych lat – w dzieciństwie był członkiem Chóru Chłopięcego Filharmonii Krakowskiej, a jako nastolatek Chóru Katedry Wawelskiej.

Filip Gurłacz uczył się od wielkich twórców polskiego kina: w „Mieście 44″ Jana Komasy zagrał odważnego powstańca a w „Powidokach” Andrzeja Wajdy – studenta charyzmatycznego malarza Strzemińskiego, u boku Bogusława Lindy. Obecnie możemy oglądać Filipa jako intryganta Oscara w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”, najnowszym sezonie „Watahy” i serialu „Zakochani po uszy”.

Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati), wystąpił w serialu „Zawsze warto”.

Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, współpracowała nawet ze światową gwiazdą lat 90. Mowa oczywiście o Dr Albanie, z którym nagrała singiel „Lover Boy”. Jej własne utwory: „Słowa”, „Pozwól żyć” czy „Trochę ciepła” szybko poszybowały na szczyty list przebojów stacji radiowych i telewizyjnych.

Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną. Wygrała „The Voice of Poland”.

Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Hit znalazł się w czołówkach europejskich list przebojów oraz zdobył Platynową Płytę.

Kamila Boruta – jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13. lat. Stale współpracuje również z Teatrem Capitol w Warszawie. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

Nowym jurorem w programie będzie Adam Strycharczuk, który zastąpi przebywajacego w szpitalu Pawła Królikowskiego.