Program „The Four. Bitwa o sławę” wiosną w Polsacie

Wiosną na antenie Polsatu pojawi się talent show „The Four. Bitwa o sławę”.

– Rewolucyjna rywalizacja wokalna, w której czworo finalistów o zadatkach na wielkie gwiazdy poznajemy już w pierwszym odcinku. Wielką Czwórkę osobiście wybierze trzyosobowe jury złożone z kultowych gwiazd branży muzycznej. W czwórce znajdą się najlepsi z najlepszych wokalistów, rzec można tzw. pewniaki. Ale nawet oni nie są nietykalni. U nas przesłuchania nigdy się nie kończą i każdy, w dowolnym momencie, może zgłosić się do programu w charakterze uczestnika. W każdej chwili może pojawić się utalentowany „czarny koń”, który zawładnie sercami jurorów i publiczności i zdetronizuje „pewniaka”. Tu nikt nie wie, co go tak naprawdę czeka. Rywalizacja bardziej ekstremalna, zabawna i bezwzględna niż gdziekolwiek indziej – informuje stacja.

Program „The Four” był dotychczas emitowany w: USA, Brazylii, Rosji, Peru, Grecji, Izraelu, Kazachstanie, na Litwie i w Rumunii. W Stanach Zjednoczonych członkami jury byli: piosenkarka i autorka tekstów Meghan Trainor, raper i producent muzyczny Puff Daddy oraz DJ, autor tekstów i producent muzyczny DJ Khaled.

Właścicielem formatu jest Armoza Formats. Producentem wykonawczym show na zlecenie Telewizji Polsat będzie Rochstar.

Wiosną widzowie Polsatu zobaczą też m.in. kolejne edycje „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.