fot.: Polsat

Maciej Dowbor zrezygnował z prowadzenia pasma „Nowy dzień z Polsat News”

W grudniu informowaliśmy, że Maciej Dowbor dołączy do grona prowadzących „Nowy dzień” w Telewizji Polsat i Polsat News. Z naszych najnowszych informacji wynika, że prezenter zrezygnował z bycia gospodarzem pasma.

Dowbor miał dołączyć do dotychczasowych prowadzących: Joanny Górskiej, Beaty Cholewińskiej, Mariusza Abramowicza i Michała Giersza. Gospodynią porannego pasma nie będzie już Joanna Racewicz. Jak informowaliśmy, Racewicz poprowadzi autorski program pt. „Najwyższe piętro”.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ostatecznie Maciej Dowbor poinformował stację o swojej rezygnacji. Jego dyżury przydzielono dotychczasowym prowadzącym.

Maciej Dowbor
Maciej Dowbor wielokrotnie gościł już w studiu Polsat News.

Kiedy można oglądać „Nowy dzień”?

„Nowy dzień” to poranne pasmo informacyjne, które można śledzić codziennie w Telewizji Polsat i Polsat News. Od września 2018 roku program trwa od 05:59 do 09:00. „Nowy dzień” jest nadawany od 2008 roku.

W przeszłości prowadzącym „Nowy dzień” w Polsacie i Polsat News był Krzysztof Ibisz. Prezenter pojawiał się w weekendowych wydaniach porannego pasma informacyjnego.

Maciej Dowbor – kariera w Polsacie

Maciej Dowbor jest związany z Polsatem od 2005 roku. Prowadził: reality-show „Granice strachu”, „Interwencję Extra”, serwis sportowy po „Wydarzeniach”, studia sportowe, magazyny „Się kręci” i „Się kręci na żywo”, a także show „Światowe rekordy Guinnessa” i „Tylko taniec. Got to dance”. W Polsat Play był gospodarzem programów „Wysportowani” oraz „Przereklamowani”, a w Polsat Cafe – „Dzieciaki nie płaczą”. W Polsat Games był prezenterem Ultraligi.

Dowbor jest gospodarzem show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prowadzi eventy Polsatu. W Super Polsat jest prezenterem i producentem programu „Super Ludzie”. Należąca do niego firma Dash Media Group produkuje też m.in. cykl „Misja Weteran”.