„Cztery wesela” od stycznia w Polsacie

2 stycznia na antenie Polsatu zadebiutuje polska wersja formatu „Four Weddings”, stworzonego przez ITV Studios. Ambasadorką „Czterech wesel” będzie Agnieszka Hyży.

W każdym odcinku programu „Cztery wesela” widzowie poznają cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Na każdym przyjęciu bawią się razem z gośćmi, poznają różne tradycje weselne oraz są świadkami wzruszeń i rodzinnych, pozytywnych emocji. Nie są jednak zwyczajnymi gośćmi, tylko jurorkami – zwracają uwagę na każdy szczegół wydarzenia. Oceny przyznają w 4 kategoriach, w skali 1-10, za: suknię ślubną, miejsce i wystrój, menu oraz atmosferę wesela. Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 120 punktów. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 25 000 zł. Producentem polskiej wersji jest firma Jake Vision. Do tej pory program pokazano w takich krajach, jak: Włochy, USA, Kanada, Australia, Niemcy, Finlandia, Rumunia i Francja.

Premierę „Czterech wesel” zaplanowano na czwartek, 2 stycznia. Emisja o 20:05. Przez 8 tygodni poznamy 32 panny młode, które wzięły udział w weselnej rywalizacji.

O tym, że Polsat pracuje nad ślubnym programem, informowaliśmy w maju 2018 roku. Początkowo cykl funkcjonował pod tytułem „Cztery wesela i podróż”.