Zmiany w „Godzinach szczytu” i „Biznesowym obrazie dnia”. Nowi reporterzy Polsat News

Polsat News wprowadził zmiany w programach „Biznesowy obraz dnia” oraz „Godziny szczytu”. Na antenie zadebiutowali też nowi reporterzy.

Zmiany w „Biznesowym obrazie dnia”

Od grudnia program „Biznesowy obraz dnia” jest nadawany w nowej formule. Zrezygnowano z przedstawiania informacji przez prezentera. Na magazyn składa się teraz „sklejka” materiałów filmowych, a także prezentacja kursów walut i notowań giełdowych przy telebimie. Z redakcji „Biznesowego obrazu dnia” odeszli Ernest Bodziuch i Mirosław Majeran, którzy otrzymali nowe zadania – są reporterami Polsat News. Za przygotowanie biznesowego programu odpowiada głównie Wojciech Szeląg, który realizuje materiały i prezentuje kursy walut oraz notowania giełdowe.

„Biznesowy obraz dnia” jest nadawany od kwietnia 2019 roku.

Zmiany w „Godzinach szczytu”

Do grona prowadzących „Godziny szczytu” dołączył Bartek Cebeńko. Wcześniej w tej roli debiutował Piotr Jędrzejek. Prezenterką programu została też Daria Kwiecień, która już wcześniej okazjonalnie pojawiała się w tym magazynie.

„Godziny szczytu”są emitowane od października 2018 roku.

Nowi reporterzy

Do redakcji Polsat News w Poznaniu dołączyła reporterka Sylwia Cybulska, wcześniej związana z telewizją WTK. Do wrocławskiego oddziału stacji powróciła Katarzyna Janke, która w latach 2007-2008 pracowała jako reporterka na Dolnym Śląsku w TV Biznes, a także Polsat News.

Sylwia Cybulska
Sylwia Cybulska
Katarzyna Janke
Katarzyna Janke