Damian Kordas i Janja Lesar najlepsi w „Tańcu z Gwiazdami”. Będzie kolejna edycja

Damian Kordas i Janja Lesar wygrali dziesiątą edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat. W nagrodę otrzymali pieniądze – 100 tys. zł dla gwiazdy oraz 50 tys. zł dla tancerza. Drugie miejsce zajęli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

W finale każda z par zatańczyła po trzy tańce. Pierwszym był ten, który uczestnicy prezentowali już wcześniej w programie. W drugim tańcu parom towarzyszyły gwiazdy muzyki. Do Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke dołączył Michał Szpak, a Damiana Kordasa i Janję Lesar wsparła Cleo. Trzecim tańcem był showdance.

Damian Kordas jest kucharzem. Był najlepszy w czwartej edycji programu „MasterChef” oraz czwartym sezonie reality-show „Agent Gwiazdy”. Jest autorem książek „Moje pyszne inspiracje”, „Ale ciacho” i „Super food”. Prowadzi internetowe programy „Damian Kordas smakuje” i „Damian Kordas serwuje” oraz „Widelcem po mapie” w Kuchnia+.

Jedenastą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Polsat pokaże wiosną 2020 roku. Już ujawniono, że wystąpi w niej piosenkarka Anna Karwan.