Brazylia-Ghana w Polsacie Sport

W przerwie między meczami eliminacyjnymi do ME, we wtorek Polsat Sport transmitować będzie mecz towarzyski w piłce nożnej Brazylia - Ghana. Początek relacji na żywo o 19.25.

W przerwie między meczami eliminacyjnymi do ME, we wtorek Polsat Sport transmitować będzie mecz towarzyski w piłce nożnej Brazylia – Ghana. Początek relacji na żywo o 19.25.

Mecz odbędzie się w dzielnicy Sztokholmu – Solna. Brazylia, po raz ósmy pod wodzą selekcjonera Dungi, b. kapitana Canarinhos (jego trenerski bilans z reprezentacją to aktualnie 6 zwycięstw, remis i porażka), z pewnością zaatakuje od pierwszych minut, by wysłać kolejną dobrą wiadomość do fanów w Brazylii, rozeźlonych niepowodzeniem na ostatnim Mundialu i utratą przez zawsze najlepszych pierwszego miejsca w rankingu FIFA. Wtorkowy mecz będzie rewanżem za spotkanie w 1/8 finału na ostatnim Mundialu, które Brazylia wygrała 3:0 ze znakomicie wcześniej spisującą się drużyną Czarnych Gwiazd. Ghana w sobotę zremisowała w wyjazdowym meczu ze współgospodarzem EURO 2008, Austrią 1:1.

Źródło; Polsat Sport