„Akta Fajbusiewicza” oraz program o przemocy domowej nowościami CI Polsat

W pierwszych miesiącach 2020 roku na antenie CI Polsat zadebiutują program „Akta Fajbusiewicza” oraz cykl o problemie przemocy domowej. Stacja pokaże też nowy sezon serii „Polskie zabójczynie”.

W trzecim sezonie „Polskich zabójczyń” twórcy cyklu powrócą do głośnych zbrodni, jakie opisywały ogólnopolskie media. Pierwszy sezon programu pokazywano jesienią 2017, a drugi można było oglądać wiosną 2018 roku.

Michał Fajbusiewicz w premierowym cyklu dokumentalnym „Akta Fajbusiewicza” zajmie się nierozwiązanymi sprawami sprzed lat, które ciągle nie dają mu spokoju. Czy po latach uda mu się trafić na trop, dzięki któremu przestępcy zostaną ukarani?

Częścią globalnej akcji społecznej Crime+Investigation „Stop przemocy wobec kobiet” będzie także 4-odcinkowy program o problemie przemocy domowej, która wedle szacunków polskiej policji jest przyczyną 1/3 zabójstw.

Wkrótce na antenie CI Polsat pojawi się nowy sezon programu „Fajbusiewicz: Rozmowy o zbrodni”. Widzowie mogą już śledzić drugą serię „Opowiem ci o zbrodni”.