„Dzieci, które widzą więcej” nowością kanału CI Polsat

W listopadzie na antenie CI Polsat zadebiutuje amerykański serial dokumentalny „Dzieci, które widzą więcej”.

Dziesięć lat temu powstał cykl „Dzieci nie z tej Ziemi” dokumentujący grupy dzieci o paranormalnych zdolnościach. Dla nich i ich rodzin było to przełomowe wydarzenie. Po raz pierwszy mieli szansę zerwać z poczuciem wyalienowania i stać się członkami nietypowej mikrospołeczności. Dzisiaj są młodymi ludźmi i chcą pomóc kolejnemu pokoleniu dzieci, które nie radzą sobie ze swoimi nadnaturalnymi mocami.

W serialu „Dzieci, które widzą więcej” spotkamy 24-letnią Peri Zarellę, która uważa, że „Dzieci nie z tej Ziemi” odmieniły jej życie. Peri ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie Columbia, nadal doskonali swoje zdolności i pomaga jasnowidzącym dzieciom zapanować nad ich darem. Dwudziestoletnia Amy Wise jest studentką trzeciego roku neurobiologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Po udziale w serialu wiele lat poświęciła na naukową analizę swoich zdolności.

Dziś, pod okiem doświadczonej trenerki i terapeutki Susan Grau, ci już dorośli jasnowidze zostaną skojarzeni z dziećmi o podobnym darze. Susan specjalizuje się w pracy z ludźmi o paranormalnych zdolnościach pomagając zarówno im jak i ich bliskim zrozumieć je i nauczyć się z nimi żyć.

„Dzieci, które widzą więcej” będzie można śledzić w środy o 22:00 od 13 listopada.

W listopadzie na antenie CI Polsat zadebiutuje też nowy sezon programu „Fajbusiewicz: Rozmowy o zbrodni”. Październikową nowością jest z kolei serial „Toksyczne związki”.