Wojciech Bałkowski odchodzi z Telewizji Polsat

Redaktor, wydawca i producent Wojciech Bałkowski, który pracował w Telewizji Polsat i Polsat News od 2008 roku, podjął decyzję o rozstaniu się ze stacją z końcem tego roku.

Bałkowski był związany z Polsat News od początku istnienia kanału. Miał udział w jego tworzeniu. Pracował jako redaktor, edytor, producent i koordynator. W roli reportera relacjonował wydarzenia zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Jako wydawca tworzył serwisy informacyjne i pracował przy programach m.in. „Co do minuty”, „To jest dzień”, „Biznes Informacje”, czy „Tematy dnia”.

– Z Polsatu odchodzę na własną prośbę, zachowując w pamięci tylko dobre wspomnienia. Wiele się nauczyłem, teraz chcę znaleźć pracę, w której będę się rozwijał. Najbliższe miesiące poświęcę na znalezienie takiej – mówi Wojciech Bałkowski.

Wojciech Bałkowski pracował wcześniej w Superstacji, Polskim Radiu i Radiostacji. Jest również właścicielem MediaONdemand – spółki w której pracował nad rozwojem nowych modeli biznesowych mediów. Z wykształcenia jest dziennikarzem. Ukończył podyplomowe studia menadżerskie.