Zmiany w Super Polsat. Seriale od Nickelodeon i nowe programy

2 listopada ruszy nowa ramówka stacji Super Polsat. W odświeżonej ofercie kanału znajdzie się kilka nowych seriali i programów.

Seriale od Nickelodeon

W codziennym paśmie porannym, emitowanym od 07:00, pojawią się premiery seriali animowanych, znanych dotychczas z anteny Nick Jr.: „Wallykazam!”, „Psi patrol”, „Rycerka Nella”, „Rafcio Śrubka” i „Bąbelkowy świat gupików”, a także „Potwory kontra Obcy” z oferty kanału Nickelodeon.

Nowe programy

Na antenie zadebiutują również polskie programy dokumentalne. 3 listopada o 14:30 kanał pokaże pierwszy odcinek cyklu „GOPR – na ratunek”, który opowiada o pracy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

„Misja Weteran”

Program to dokumentalne spojrzenie na historie polskich żołnierzy, którzy brali udział w misjach pokojowych poza granicami kraju i tam zostali ciężko ranni. Każdy odcinek to odrębna opowieść o prawdziwym męstwie i odwadze poszkodowanych weteranów. Twórcy cyklu chcą poznać ich motywację, dowiedzieć się dlaczego wybrali armię, jak przebiegał ich pobyt na misji oraz jak teraz wygląda ich życie. To program o ludziach, którzy przełamali swoje słabości i po powrocie z misji postanowili zawalczyć o siebie. Weterani są prawdziwymi bohaterami naszych czasów, którzy niejednokrotnie ryzykowali swoim zdrowiem i życiem, walcząc w słusznej sprawie i niosąc pomoc innym. Za produkcję programu odpowiedzialna jest firma Dash Media Group z Maciejem Dowborem na czele.

Premiera: w niedzielę, 3 listopada o 19:00.

„Linia życia. Niepokonani”

Bohaterem pierwszego odcinka nowego programu będzie Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej. Ochojska opowie o walce ze swoją chorobą, pomaganiu innym i nieoczekiwanych zakrętach życia.

Premiera: w niedzielę, 3 listopada o 19:30.

Do ramówki powróci serial „Niania” z Agnieszką Dygant.