Polsat News pokaże debaty przedwyborcze

Polsat News pokaże 5 debat na 5 tematów z przedstawicielami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych oraz 5 wywiadów z liderami list wyborczych.

W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej w programie „Gość Wydarzeń” emitowanym tuż po głównym wydaniu „Wydarzeń, od poniedziałku, 7 października, do piątku, 11 października, na antenie Polsat News zostaną przeprowadzone wywiady z liderami pięciu, czyli wszystkich, ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Codziennie widzowie będą mogli zobaczyć rozmowę z jednym z liderów, a przeprowadzać je będą Dorota Gawryluk na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.

W dniach 7-11 października, codziennie o godzinie 20:00 Polsat News organizuje specjalne debaty przedwyborcze „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019”, w których wezmą udział przedstawiciele wszystkich pięciu, ogólnopolskich komitetów wyborczych. Organizowane będą one w formie debaty przedwyborczej, co oznacza, że każdy jej uczestnik będzie miał tyle samo czasu na wypowiedź. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku będzie poruszany inny temat, a debaty poprowadzi pięciu czołowych publicystów Polsat News.

  1. Poniedziałek, 7 października – Światopogląd – poprowadzi Agnieszka Gozdyra
  2. Wtorek, 8 października – Klimat i Środowisko – poprowadzi Piotr Witwicki
  3.  Środa, 9 października – Zdrowie – poprowadzi Wojciech Dąbrowski
  4. Czwartek, 10 października – Gospodarka – poprowadzi Grzegorz Kępka
  5. Piątek, 11 października – Rodzina – poprowadzi Grzegorz Jankowski

13 października, w niedzielę od godziny 19:50 w Polsat News i w internecie na polsatnews.pl wieczór wyborczy „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019”. Tuż przed 21:00 program będzie transmitowany również w głównym Polsacie.