fot.: Krzysztof Dubiel

„Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” w Polsacie i Polsat News

13 października od 19:50 w Polsat News będzie można śledzić multimedialny wieczór wyborczy „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019”. Program poprowadzą m.in. Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

Wieczór wyborczy będzie realizowany z udziałem między innymi wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistości, a do produkcji zostaną wykorzystane trzy studia telewizyjne, wozy HD, Newscopter, łączność satelitarna, mobilna i światłowodowa. Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach wyborczych najważniejszych komitetów. Będą też wśród Polaków w różnych miejscach Polski.

Polska wybiera Polsat News

Wraz z Bartoszem Kurkiem po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników widzowie przeniosą się do wirtualnego Sejmu, aby zobaczyć jak będzie wyglądał układ sił po wyborach. Komentarze z mediów społecznościowych zaprezentuje Piotr Witwicki.

Michał Stela przedstawi przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości informacje i ciekawostki związane z tym jak głosowali obywatele Polski, w których województwach dominowały jakie partie, którzy kandydaci byli najpopularniejsi w wybranych grupach wiekowych.

W programie „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” nie może zabraknąć również gości, z którymi rozmawiać będą: Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Wśród zaproszonych osób zobaczymy polityków, a także publicystów i ekspertów.

O 21:00 Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów, przygotowane przez firmę IPSOS.

Program „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” będzie można oglądać od 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl, a tuż przed ogłoszeniem pierwszych sondażowych wyników program będzie obecny również na antenie Polsatu.