Nowi prezenterzy w Superstacji. Poprowadzą „Supernews”

Marek Gawroński, Joanna Jonczyk i Marcin Zarzeczny będą nowymi prezenterami Superstacji.

Gawroński, Jonczyk i Zarzeczny najlepiej wypadli na próbach kamerowych, o których portale tvpolsat.info i omediach.info informowały w tym tygodniu.

Marcin Zarzeczny i Joanna Jonczyk będą gospodarzami „Supernews”. Marek Gawroński poprowadzi „Supernews Gwiazdy”. W ekipie prezenterów będą też: Paulina Koziejowska, Sylwia Madejska i Weronika Korol.

Joanna Jonczyk, fot. Superstacja
Marek Gawroński, fot. Superstacja
Marcin Zarzeczny, fot. Superstacja

Nowa ramówka

Nowa ramówka Superstacji wystartuje w poniedziałek, 30 września. Pasmo premierowe będzie emitowane codziennie od 14:00. Co pół godziny będą prezentowane najważniejsze informacje w ramach serwisu „Supernews”. Kwadrans po pełnej pojawi się blok interwencyjny zatytułowany „Supernews Interwencje”. Natomiast kwadrans przed pełną stacja pokaże informacje na temat show-biznesu w ramach „Supernews Gwiazdy”. W każdym bloku informacyjnym pojawi się prognoza pogody. 3-godzinne pasmo będzie powtarzane o godzinie: 6:00, 10:00, 18:00 i 21:00.

Zmiany w Superstacji

Pod koniec lipca zarząd Superstacji pożegnał się z częścią załogi kanału. Dyrektorem programowym został Grzegorz Jankowski, a jego zastępcą i szefem newsroomu – Grzegorz Adamczyk. Od połowy września Superstacja nie emituje premierowych audycji. Od lipca ze stacji odeszli lub zostali zwolnieni między innymi: prowadzący „Bez ograniczeń”, Jacek Żakowski, Klaudia Wiśniowska oraz Adrian Gąbka. Natomiast Michał Mitoraj, Dawid Styś, Artur Molęda i Piotr Jędrzejek dołączyli do grona reporterów Polsat News. Program „Na tapecie” przeniesiono do Polsat Cafe.