Korol, Madejska i Koziejowska twarzami nowej odsłony Superstacji

Weronika Korol, Sylwia Madejska i Paulina Koziejowska będą prezenterkami programów w nowej odsłonie Superstacji - dowiedziały się portale tvpolsat.info i omediach.info.

Korol, Madejska i Koziejowska poprowadzą serwisy informacyjne. Jak informowaliśmy, będą to „Supernews”, „Supernews Interwencje” i „Supernews Gwiazdy”. Premierowe wydania tych programów będą nadawane codziennie między 14:00 a 17:00. Nowa ramówka ruszy w poniedziałek, 30 września.

Weronika Korol to reporterka. Prowadziła „Raport”. Wcześniej pracowała m.in. w TVP3 Gdańsk oraz redakcji programu „24 godziny” w Nowa TV.

Weronika Korol

Sylwia Madejska w Superstacji była gospodynią „Raportu” oraz reporterką. Prowadziła też „Salon polityczny”. Przygotowywała materiały do programu „Dobry wieczór Polsko” w Polsat News.

Sylwia Madejska

Paulina Koziejowska jest dziennikarką Nowa TV i Eska TV. Na tych antenach prowadzi „Bywanie na dywanie”. W Nowa TV była też prezenterką prognozy pogody. Wcześniej pracowała m.in. w „Super Expressie”, TV Disco, Tele5, TV4 i Next 3D.

Paulina Koziejowska
Z informacji portali tvpolsat.info i omediach.info wynika, że do grona prowadzących „Supernews”, „Supernews Interwencja” i „Supernews Gwiazdy” dołączą jeszcze osoby, które najlepiej wypadną na próbach kamerowych. Będą to prezenterzy niezwiązani wcześniej z Superstacją. Jak dowiedzieliśmy się, wśród prowadzących program publicystyczny, który zadebiutuje w listopadzie lub grudniu, znajdzie się Kamila Biedrzycka.

Nowa formuła Superstacji

Pod koniec lipca zarząd Superstacji pożegnał się z częścią załogi kanału. Dyrektorem programowym został Grzegorz Jankowski, a jego zastępcą i szefem newsroomu – Grzegorz Adamczyk. Od połowy września Superstacja nie emituje premierowych audycji. Od lipca ze stacji odeszli lub zostali zwolnieni między innymi: prowadzący „Bez ograniczeń”, Jacek Żakowski, Klaudia Wiśniowska oraz Adrian Gąbka. Natomiast Michał Mitoraj, Dawid Styś, Artur Molęda i Piotr Jędrzejek dołączyli do grona reporterów Polsat News.