Superstacja od 30 września z nową ramówką

W poniedziałek, 30 września wystartuje nowa odsłona Superstacji - wynika z informacji, do których dotarły portale tvpolsat.info i omediach.info.

Jak ustaliliśmy, nowa ramówka telewizji Superstacja zostanie zainaugurowana 30 września o godz. 14:00. Na razie program nadal będzie nadawany z budynku, który mieści się przy al. Stanów Zjednoczonych 53 w Warszawie.

W nowej ofercie Superstacji znajdzie się 12 oddzielnych bloków, z których każdy potrwa 11 minut. Od 14:00 w każdej godzinie będą emitowane: blok newsowy, interwencyjny, ponownie newsowy i plotkarski. Kolejne godziny programu będą nadawane według takiego samego układu, ale w poszczególnych blokach będą inne informacje niż godzinę wcześniej. Premierowy program potrwa 3 godziny i będzie kończył się o 17:00.

Po przeprowadzce Superstacji do wieżowca Polsatu, co ma nastąpić w listopadzie lub grudniu, w ramówce pojawi się czwarta godzina premierowego programu. Do oferty dołączy wtedy blok publicystyczny.

Od połowy września Superstacja nie nadaje premierowych programów, poza prognozą pogody. Trwają próby nowych formatów, które zadebiutują na antenie 30 września. Wcześniej Superstacja rozstała się z częścią załogi.