Koniec „Na tapecie” w Superstacji. Program przenosi się do Polsat Cafe

W niedzielę, 15 września br. Superstacja wyemitowała ostatni odcinek „Na tapecie”. Od 1 października program trafi do ramówki Polsat Cafe.

Pod koniec ostatniego wydania Dorota Michałowska pożegnała się z widzami i zapowiedziała, że audycja zostanie przeniesiona na antenę Polsat Cafe. Nowe „Na tapecie” będzie emitowane od poniedziałku do piątku o 16:00 – od 1 października.

Michałowska pozostanie twarzą audycji, natomiast Klaudia Wiśniowska przenosi się do Polo TV, gdzie poprowadzi „Disco Studio”‚ w parze z Jackiem Mędralą. W piątek Wiśniowska pożegnała się z widzami Superstacji.

Superstacja od 16 września zawiesi produkcję programów do czasu przygotowania nowej formuły kanału nad którą pracuje Grzegorz Jankowski. Część redakcji Superstacji przeniesie się do Polsat News – m.in. Bartek Cebeńko.

Program „Na tapecie” emitowany był na antenie Superstacji od 23 września 2013 roku. Głównymi prowadzącymi były Klaudia Wiśniowska i Dorota Michałowska. Audycja poruszała wydarzenia dotyczące polskich i zagranicznych gwiazd oraz szeroko rozumianego showbiznesu. Pierwszą gospodynią audycji była Anna Matusiak.