Liga Mistrzów w hokeju na lodzie na antenach Polsatu

Od 29 sierpnia mecze hokejowej Ligi Mistrzów widzowie będą mogli śledzić tylko na sportowych antenach Polsatu – w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra, Polsacie Sport News i Polsacie Sport Fight.

Spotkania skomentują m.in. Mariusz Czerkawski, Grzegorz Michalewski i Tomasz Włodarczyk.

Faza grupowa hokejowej Ligi Mistrzów wystartuje już w najbliższy czwartek. Do środy, 16 października zostanie rozegranych 6 kolejek spotkań. Zwycięzcy i drużyny z drugiego miejsca z każdej z grup awansują do fazy pucharowej, która rozpocznie się 12 listopada. Finał Ligi Mistrzów w hokeju na lodzie już 4 lutego. Obrońcą tytułu jest szwedzkie Frölunda Indians. W fazie grupowej Ligi Mistrzów po raz drugi z rzędu wystąpi GKS Tychy.

Transmisja pierwszego meczu GKS-u Tychy z Djurdagens Sztokholm już w piątek, 30 sierpnia od godziny 20:00 na antenie Polsatu Sport. Spotkanie skomentują Grzegorz Michalewski i Mariusz Czerkawski. Studio przedmeczowe od godziny 19:30 poprowadzi Tomasz Włodarczyk. Jego gościem będzie Alan Łyszczarczyk, reprezentant Polski, który podpisał kontrakt z Fort Wayne Komets z amerykańskiej ligi ECHL.

Mecze Ligi Mistrzów w hokeju na lodzie skomentują również Tomasz Włodarczyk i Mariusz Hawryszczuk, a wśród ekspertów zobaczymy Marcina Ćwikłę, Krzysztofa Zapałę i Tomasza Wołkowicza.