fot.: Polsat

Co wydarzy się w czternastym sezonie „Przyjaciółek”?

Jesienią w Polsacie będzie można śledzić czternastą serię „Przyjaciółek”. Serial zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku.

Co czeka widzów w czternastym sezonie? Jak ostatnie dramatyczne wydarzenia zmienią życie Anki (Magdalena Stużyńska)? Patrycja (Joanna Liszowska) jest zajęta pracą i opieką nad dwójką dzieci. Z coraz większą trudnością przychodzi jej godzenie obowiązków domowych z zawodowymi. Myśli o zatrudnieniu opiekunki, ale Wiktor (Paweł Deląg) nie chce, by ktoś obcy opiekował się Klarą. Pomimo sprzeciwu męża Patrycja postanawia zatrudnić młodą, atrakcyjną dziewczynę o imieniu Kalina jako nianię (Maria Pawłowska).

W związku z podjęciem przez Jaśka (Marek Bukowski) pracy w Gdańsku wszystkie obowiązki rodzicielskie spadają na Zuzę (Anita Sokołowska). Kobieta z trudnością radzi sobie w nowej sytuacji, ale na ratunek, jak zawsze, przybywa Dagmar (Marcin Korcz). Mężczyzna marzy o własnych dzieciach i w roli „zastępczego taty” świetnie się odnajduje. Jasiek zaczyna być zazdrosny o relacje Dagmara z jego synami. Do obsady dołączy Stefan Pawłowski jako Igor, brat Janka.

Inga (Małgorzata Socha) jest przekonana, że już nic nie czuje do Maksa (Mateusz Janicki). Do momentu, gdy dowiaduje się od Hani (Pola Figurska), że wybiera się ona na ślub jej dawnego kochanka.

Serial będzie emitowany w stałym paśmie, czyli w czwartki o 21:10 w Polsacie (od 5 września).