Netia uruchomiła nową wersję strony internetowej

MN 14/08/2019
Netia uruchomiła nową wersję strony internetowej
 Netia uruchomiła nową stronę netia.pl dla klientów indywidualnych. Nowa platforma została zaprojektowana w procesie badania potrzeb oraz zachowań użytkowników.

Serwis ma nową szatę graficzną, przejrzystą strukturę i posiada dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jak informuje Netia, fundamentem prac nad witryną były szeroko zakrojone badania zachowań konsumenckich i wsparcie zespołu ekspertów firmy Symetria.

Rozwiązanie, które bazuje na platformie Kentico, czołowego na świecie dostawcy systemów DXP (Digital Experience Platform), wdrożyła firma Infinity Group. Wdrożone rozwiązanie to CMS z rozbudowanymi funkcjami marketing automation i lead generation. W efekcie końcowym Netia pozyskała narzędzia, dzięki którym może szybko dostosowywać zawartość i kształt serwisu do indywidualnych potrzeb oraz prowadzić efektywną, spersonalizowaną komunikację oraz kompleksowo realizować kampanie marketingowe z wykorzystaniem zaawansowanych procesów marketing automation i lead generation.


Komentarze

  • Netsat
    #1 Netsat dnia 15-08-2019 17:11
    Netia robi wszystko tylko nie poprawia jakości obrazu telewizyjnego w swoich usługach internetowych . Brak zadowolenia z oglądania telewizji tylko jakieś kwadraciki obraz niedomaga traci się spada rozdzielczość robi się rozmyty bez wyrazistości zamiast HD jest marne SD i jak tu przedłużać umowę na kolejne dwa lata i płacić za coś co nie jest normalną telewizją tylko marnym streamingiem .

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.