Serial komediowy „Bumerang” w Czwórce

We wtorek, 20 sierpnia Czwórka rozpocznie emisję kanadyjskiego serialu komediowego „Bumerang”.

Produkcja opowiada o kochającej się parze, Karine i Patricku, którzy pogrążeni w długach po fiasku założonej przez nich restauracji, muszą przełknąć dumę i zamieszkać kątem u rodziców Karine „dopóki nie staną na nogi”.

Przyjmując propozycję rodziców i wprowadzając się do ich sutereny, bohaterowie optymistycznie pocieszają się, że to chwilowe rozwiązanie. Wierzą, że jakoś zniosą liczne niedogodności, bo wkrótce odbiją się od dna, jednak jak każda prowizorka i ta ma przed sobą długie perspektywy. Naturalnie Karine i Patrick nawet nie dopuszczają do siebie takiej myśli, podobnie jak nie są w stanie przyznać, że ich niepowodzenia nie są tylko niezasłużonym zrządzeniem losu, ale także skutkiem ich własnych niedostatków i nie zawsze rozsądnych posunięć.

Dla gospodarzy domu życie pod wspólnym dachem z parą dorosłych dzieci także nie jest szczytem marzeń. Zamiast cieszyć się blaskami życia na emeryturze, znów muszą borykać się z cieniami rodzicielstwa. Ojciec Karine źle znosi obcowanie na co dzień z wybrankiem swojej uroczej córki, który jest wprawdzie czułym mężem dla Karine, ale jest bałaganiarzem i nie najlepiej dogaduje się z teściem, perfekcyjnie zorganizowaną i pedantyczną teściową oraz szwagrem.

Serial będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 17:00.