Polsat przesuwa serial „Ultraviolet” na 22:00

MN, foto: Sony 16/07/2019
Polsat przesuwa serial „Ultraviolet” na 22:00
 Telewizja Polsat podjęła decyzję o zmianie pory emisji serialu kryminalnego produkcji AXN pt. „Ultraviolet”.

Produkcja zgodnie z planem zadebiutuje w Polsacie 30 lipca. Stacja nie będzie jednak emitować jej o 20:00 i 21:00. Serial będzie można śledzić we wtorki, ale dwie godziny później niż zapowiadano – po 22:00 i po 23:00. Pora emisji będzie ruchoma i będzie uzależniona od czasu trwania filmu, który będzie poprzedzać „Ultraviolet”.

„Ultraviolet” to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada polskich aktorów: Agata Kulesza w roli matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W „Ultraviolecie” zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę, Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.

Serial „Ultraviolet” inspirowany jest książką „The Skeleton Crew” autorstwa Deborah Halber. Za reżyserię odpowiadają Jan Komasa i Sławomir Fabicki. W produkcję zaangażowani byli także twórcy amerykańscy – producentami wykonawczymi są bowiem Wendy West („Dexter”, „Czarna lista”) oraz Barry Josephson („Kości”, „Zaczarowana”, „Bardzo Dziki Zachód”).

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.