Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 w Cyfrowym Polsacie

MN 12/07/2019
Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 w Cyfrowym Polsacie
 Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach Canal+Sport 3 i Canal+ Sport 4. Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą Canal+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.

– Dla polskiego widza i kibica to świetna wiadomość – PKO Ekstraklasa jest po prostu częścią niezbędnika każdego kibica piłki nożnej. Od teraz oferujemy więc już komplet tego, czego może chcieć widz w polskim i europejskim futbolu. Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mają już dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 i Ligi Narodów UEFA, Fortuny 1 Ligi, Pucharu Polski, Superpucharu Polski, meczów najlepszych europejskich lig – m.in. hiszpańskiej La Liga Santander, włoskiej Seria A TIM i niemieckiej Bundesligi, angielskiego Pucharu Anglii The Emirates FA Cup i Pucharu Ligi Angielskiej The Carabao Cup oraz rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.

Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy (część w formule programu Multiliga+) sezonów 2019/2020 oraz 2020/2021 będą dostępne w Cyfrowym Polsacie poprzez dwa kanały: Canal+Sport 3 i Canal+ Sport 4, które dołączą do oferty platformy.

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w formule programu Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały Canal+Sport 3 i Canal+ Sport 4 będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.

Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.

Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni.
  

Komentarze

 • 2639
  #11 Emil dnia 12-07-2019 23:15
  Bez względu na to czy to są kanały dedykowane tylko Ekstraklasie (obecnie) i zostały uruchomione głównie pod monetyzację kosztów praw (czy to przez sprzedaż dwóch kanałów bez całego pakietu CANAL+), to mimo wszystko pojawienie się jakichkolwiek kanałów spod znaku CANAL+ u bezpośredniego konkurenta to w zasadzie wydarzenie historyczne dla tej telewizji, platformy oraz samego polskiego rynku.

  Yanek, nie licz na to. Tutaj chodzi o opłacanie praw do Ekstraklasy, za które nc+ przepłaciło. Tak jak Cyfrowy Polsat przepłacił za prawa do rozgrywek UEFA.
 • Bredny
  #12 Bredny dnia 14-07-2019 02:19
  Ja myślę, że zrobią jedną super ofertę sportową w postaci Eleven + Canal+Sport 3/4 + Eurosport 2 za powiedzmy 30 zł i tyle. Albo za 40 zł z Polsatem Sport Premium.

  Polsat Sport i Polsat Sport Extra są od najniższych pakietów a TVP Sport też darmowe więc nie liczę ich w stawce. Ale można dodać.

  Polsat Sport
  Polsat Sport Extra

  Eurosport 1
  Eurosport 2

  TVP Sport

  Eleven Sports
  Eleven Sports 2
  Eleven Sports 3
  Eleven Sports 4

  Canal+Sport 3
  Canal+ Sport 4

  To wszystko za 30 zł.
  A Polsat Sport Premium dodatkowo 15 zł.
 • Netsat
  #13 Netsat dnia 14-07-2019 18:28
  Może jak się pojawi Canal+ 3 i 4 w Netii to będzie taniej za Ekstraklasę niż teraz bo teraz to trzeba mieć przynajmniej pakiet * Canal+ Select * za 40 zł i pakiet * Sport i Emocje plus * za 30 zł z kanałem nSport + żeby mieć wszystkie mecze Ekstraklasy w Netii .
 • 7325
  #14 wosiu dnia 30-07-2019 14:31
  mam taki pakiet abonamentowy:
  Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium i mam jeszcze płacić za ten poziom podwórkowy zwany Ekstraklapą 30 zł to jakieś kpiny skoro wszystkie mecze można oglądać za darmo w internecie W internecie za darmo jest LM,LE oraz L Angielska,Niemiecka,Hiszpańska,Włoska,Francuska i inne ligi z Europy i całego świata oraz inne relacje na żywo w tym MMA oto parametry gdzie można oglądać
  http://www.soccer-live.pl/
  Meczy jest około 300 przez dwa lata z czego więcej będzie powtórek co będę musiał płacić za powtórki co nie będę oglądać - to jest chore

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.