Nowy serial w TV 4

08 marca 07 na antenie TV4 pojawi się pierwszy odcinek nowego serialu fabularno - dokumentalnego Policyjne opowieści. Serial będzie nadawany w czwartki o godzinie 20.30.

08 marca 07 na antenie TV4 pojawi się pierwszy odcinek nowego serialu fabularno – dokumentalnego Policyjne opowieści. Serial będzie nadawany w czwartki o godzinie 20.30.

Produkcja będzie przedstawiać kulisy śledztwa i pościgu za przestępcą – policjanta- bohatera, który ma prywatne powody, aby dojść do prawdy. Każdy odcinek jest historią innego policjanta, z innego wydziału, zajmującego się innym rodzajem przestępstw. Scenariusz powstał według opowiadań Darii Galant, które są wynikiem rozmów pisarki z policjantami. Policyjne opowieści są kolejną nową pozycją programową, którą TV4 wprowadza do swojej ramówki. Od środy emitowany będzie także talk-show Ściśle jawne, który poprowadzi Dorota Rembiszewska. W kwietniu na antenie TV4 pojawi się program Mariusza Maxa Kolonko Odkrywanie Ameryki, a późną wiosną reality show Zamiana żon.

Źródło: medialink.pl