fot.: Polsat

Maciej Dowbor zaprasza na "Światowe Rekordy Guinnessa"

„Światowe Rekordy Guinnessa 2010”, czyli druga edycja show z udziałem rekordzistów „Księgi Rekordów Guinnessa”, zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już w sobotę. Przy okazji pracy przy tym programie Maciej Dowbor, gospodarz widowiska, odkrył w sobie zupełnie nowy talent. Jaki?

Otóż dziennikarz nauczył się zwijać w rulon… patelnię! Swoimi umiejętnościami pochwalił się podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polsat i zrobił na wszystkich naprawdę ogromne wrażenie.

Zwijanie patelni to jedna z dyscyplin rekordów Guinnessa. Całą gamę niecodziennych umiejętności i tegorocznych rekordzistów będzie można podziwiać w Polsacie w soboty o godz. 17:45 w show „Światowe Rekordy Guinnessa 2010”.

W programie zobaczymy śmiałków, którzy na oczach całego świata chcą wykazać się umiejętnością lub cechą pozwalającą wpisać ich do „Księgi Rekordów Guinnessa”. Księga wydawana jest co roku i zawiera udokumentowane rekordy świata. Pierwsza edycja ukazała się w 1955 roku, a jej wydawcą był browar Guinness.