Wiosna z Polsatem

W czwartek wieczorem została zaprezentowana nowa ramówka Telewizji Polsat. Hitem ramówki ma być nowy muzyczny show jak ONI śpiewają, oraz nowe seriale - I kto to rządzi? i Mamuśki.

W czwartek wieczorem została zaprezentowana nowa ramówka Telewizji Polsat. Hitem ramówki ma być nowy muzyczny show jak ONI śpiewają, oraz nowe seriale – I kto to rządzi? i Mamuśki.

Już 3 marca w muzycznym show Jak Oni Śpiewają. Wystąpią: Weronika Potoczny z Plebanii (Agnieszka Włodarczyk), Grażynka z Klanu (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), Ksiądz Antoni Wojtowicz z Plebanii (Włodzimierz Matuszak), Waldek ze Złotopolskich (Andrzej Nejman), Halinka Kiepska ze Świata według Kiepskich (Marzena Kipiel-Sztuka), Artur Kulczycki z Pierwszej miłości (Łukasz Płoszajski), Patrycja Cwał–Wiśniewska z Sąsiadów (Małgorzata Lewińska), Doktor Artur Rogowski z M jak Miłość (Robert Moskwa), Ewa Nowicka z M jak Miłość (Dominika Figurska), Poseł Władysław Biernacki ze Złotopolskich (Marek Siudym), Silene Arbekajte-Nawrocka z Fali zbrodni (Natasza Urbańska), Tomek Gabriel ze Złotopolskich (Piotr Szwedes) oraz Ula z Na Wspólnej (Edyta Herbuś). Występy aktorów będą oceniane przez profesjonalne jury. W jego gronie zasiądą Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska, a także Rudi Schuberth. Program poprowadzą prezenter stacji Krzysztof Ibisz i gwiazda TVP2 Katarzyna Cichopek.

To dopiero początek gwiazd w Polsacie, ponieważ każdy nowy program aż od nich się roi. W wiosennej ramówce, która w sytuacji zaostrzonej konkurencji na rynku nadawców telewizyjnych rusza w Polsacie w tym roku już w marcu, stacja stawia na serialowe hity.

Kilka tygodni temu miała miejsce premiera kultowego serialu Skazany na śmierć okazując się dużym sukcesem komercyjnym: średnio program oglądało ponad 6 mln widzów. Kanał pokaże również: światowy przebój CSI: Kryminalne Zagadki Miami, nowy polski serial sensacyjno-kryminalny Prawo miasta z Bogusławem Lindą, Pawłem Wilczakiem i Krzysztofem Pieczyńskim oraz powtórkowe odcinki Gotowych na Wszystko.

Od marca zobaczymy też polski sitcom I kto tu rządzi z Małgorzatą Foremniak i ponownie z Bogusławem Lindą. W najbliższym czasie pojawi się też serial komediowy Mamuśki. – Anegdoty o teściowych rozprzestrzeniają się spontanicznie z ust do ust. Polacy uwielbiają nienawidzić teściową. Relacje między teściami a zięciami i synowymi należą do najbardziej żywotnych tematów kabaretowych, niepodatnych na zmiany społeczne i polityczne. Mamuśki nawiązują do tej tradycji. Będziemy w nim śledzić poczynania teściowych, które nie pozwalają świeżo upieczonym małżonkom samodzielnie ułożyć sobie życia – mówi o nowej propozycji Polsat. Wystąpią m.in. Stanisława Celińska, Tomasz Karolak, Ewa Wencel.

Pojawi się także program kabaretowy Piotr Bałtroczyka – emisja we wtorki o godz. 20.00 (premiera 6 marca). 18 marca rozpoczyna się nowy sezon Formuły 1. Przypomnijmy, że to kanały Polsat, Polsat Sport mają prawa do transmisji wyścigów, gdzie startuje polski zawodnik Rober Kubica.

Na antenie Polsatu nie zabraknie sprawdzonych hitów. Stacja zamiarze kontynuować emisje znanych seriali m.in. Pierwsza miłość, Samo życie, Rodzina zastępcza czy Świat według Kiepskich.

Źródło: wirtualnemedia