fot.: Polsat/Ipla

Pazura i Kryszak komentatorami w "Stand up. Zabij mnie śmiechem"

Program „Stand up. Zabij mnie śmiechem”, który ruszy w Polsacie na przełomie września i października, będzie posiadać także lożę komentatorów.

Do tej pory zaproszenie stacji i producenta, agencji AlberT Production, przyjęli już Jerzy Kryszak i Cezary Pazura. Ponadto, ujawniono logo widowiska.

Program będzie nadawany w soboty o godz. 20:00, a poprowadzą go Mariusz Kałamaga i Tomasz Kammel. W każdym wydaniu show na żywo udział weźmie kilka osób, wytypowanych wcześniej podczas etapu castingów. Zwycięzcy poszczególnych wydań, których wybiorą widzowie w głosowaniu SMS, przejdą do programów finałowych.

Głowna nagroda to, jak informuje producent, nie tylko trzymiesięczny staż w Stand Up Academy w Chicago, ale również zaproszenie na trasę koncertową. W programach na żywo, w oczekiwaniu na wyniki głosowania telewidzów, będą występować gwiazdy kabaretu.

Podano również godziny trwania castingów w poszczególnych miastach:
• Zielona Góra (3 września), Klub Kawon, 15:00 – 20:00;
• Poznań (4 września), Kino Apollo, 15:00 – 20:00;
• Kraków (5 września), Klub Rotunda, 15:00 – 20:00;
• Warszawa (11 września), Klub Harenda, 11:00 – 18:00;
• Sopot (12 września), Klub Wersalka, 16:00 – 21:00.

Zgłoszenia do udziału w castingach należy przesyłać na adres e-mailowy: casting@albert-art.pl. Trzeba podać: imię, nazwisko, adres e-mailowy do kontaktu, numer telefonu oraz najdogodniejsze dla siebie miasto castingu. Dodatkowych informacji w sprawie przesłuchań udziela natomiast Anna Bykowska z AlberT Productions: a.bykowska@albert-art.pl.