„Zabij mnie śmiechem”: informacje o castingach

3 września ruszają castingi do nowego programu Polsatu pt."Zabij mnie śmiechem", który ma odkryć nowe talenty kabaretowe, zarówno grupy, jak i tych, którzy uprawiają stand-up – rozśmieszają publiczność mówiąc własne teksty bez cenzury. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat przesłuchań.

3 września ruszają castingi do nowego programu Polsatu pt.”Zabij mnie śmiechem”, który ma odkryć nowe talenty kabaretowe, zarówno grupy, jak i tych, którzy uprawiają stand-up – rozśmieszają publiczność mówiąc własne teksty bez cenzury. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat przesłuchań.

Uczestników, którzy zakwalifikują się do programu, wskażą: producent, reżyser i prowadzący (Tomasz Kammel i Mariusz Kałamaga z Kabaretu Łowcy.B), a pomoże im w tym reakcja wszystkich obecnych podczas castingu, m.in. ekipy realizacyjnej i publiczności.

Miejsca castingów:
• Zielona Góra (3 września), Klub Kawon;
• Poznań (4 września), Kino Apollo;
• Kraków (5 września), Klub Rotunda;
• Warszawa (11 września), Klub Harenda;
• Sopot (12 września), Klub Wersalka.

Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z Anną Bykowską, z firmy AlberT Productions, tworzącą razem z Polsatem program „Zabij mnie śmiechem”, która udzieli wszelkich informacji w sprawie castingów.

Adres e-mailowy:
a.bykowska@albert-art.pl