Wedding TV w Cyfrowym Polsacie

Na 302 pozycji listy kanałów platformy Cyfrowy Polsat pojawił się testowy przekaz nowej stacji poświęconej tematyce ślubnej - Wedding TV. Obecnie kanał nadaje w angielskiej wersji językowej.

Na 302 pozycji listy kanałów platformy Cyfrowy Polsat pojawił się testowy przekaz nowej stacji poświęconej tematyce ślubnej – Wedding TV. Obecnie kanał nadaje w angielskiej wersji językowej.

Sygnał stacji jest kodowany w Nagravision2 i pobierany jest z transpondera 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4) satelity Hot Bird 6.

Na stronie internetowej stacji (weddingtv.pl) możemy przeczytać, że Wedding TV to kanał prezentujący emocje i uczucia, zakochane pary, śluby wszech czasów, niezwykłe romanse. W nowej stacji zobaczymy m.in. różnorodne programy od reality show, przez dokumentalne aż do gier i zabaw. Wśród nich Wyścig do ołtarza, w którym zaręczone pary współzawodniczą w różnych konkurencjach, aby wygrać ślub swoich marzeń. Wesele w wielkim stylu, które zaprasza widzów do obejrzenia najgłośniejszych ślubów Hollywood. Do wesela się zagoi to seria poświęcona parom, które postanawiają rozstać się przed ślubem, aby poddać się serii zabiegów estetycznych.