Paulina Sykut i Iwan Komarenko wygrali "Tylko nas dwoje"

Paulina Sykut i Iwan Komarenko to laureaci pierwszej polskiej edycji programu „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us”. Drugie miejsce zajęli Mariusz Pudzianowski oraz Anna Wiśniewska, a na trzecim stopniu podium znaleĹşli się Anna Bosak i Piotr Kupicha.

Paulina Sykut to prezenterka pogody Telewizji Polsat i kanału informacyjnego Polsat News. Prowadzi również, na zmianę z Martą Leleniewską, magazyn „Muzyczne listy” na antenie telewizyjnej Czwórki. Wcześniej była pogodynką TV Biznes. Brała również udział w programie „Idol”. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a także dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Jej partnerem w programie „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us” był piosenkarz Iwan Komarenko.


Zwycięzcy. Główna nagroda to podróż po Ameryce Łacińskiej i występ na TOPtrendach (fot. Polsat)
Finałowy repertuar:
• Anna Bosak i Piotr Kupicha: „Waterloo” – Abba, odpadli jako pierwsi finaliści,
• Paulina Sykut i Iwan Komarenko: „Mamma Mia” – Abba, „I want to know what love is” – Foreigner, „Sway” – Michael Buble oraz „Powiedz” – Ich Troje (w odrębnej aranżacji),
• Mariusz Pudzianowski i Anna Wiśniewska: „Money, money, money” – Abba, „Autobiografia” – Perfect, „Na pierwszy znak” – Ordonka oraz „Powiedz” – Ich Troje (w odrębnej aranżacji).

Muzyczne widowisko „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us” prowadzili Katarzyna Cichopek i Mariusz „Maryjusz” Kałamaga z kabaretu Łowcy.B. W programie rywalizowało 10 śpiewających par, składających się z profesjonalistów i amatorów. Profesjonaliści występowali w roli nauczycieli i mieli za zadanie jak najlepiej przygotowywać swoich partnerów-amatorów do wspólnych występów. „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us” to format BBC.

W programie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy następujące pary: Iwana Komarenko i Paulinę Sykut, Anię Wiśniewską i Mariusza Pudzianowskiego, Piotra Kupichę i Annę Bosak, Paullę i Artura Partykę, Katarzynę Cerekwicką i Radka Brzózkę, Jacka Wójcickiego i Ewę Wachowicz, Małgorzatę Ostrowską i Grzegorza Halamę, Łukasza Zagrobelnego i Joannę Koroniewską, Jacka Stachurskiego i Krystynę Czubównę, Halinę Frąckowiak i Roberta Kochanka. W jury zasiedli: Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak.

Show „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us”, produkowane przez Rochstar, pokazywano w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek nadano 13 marca. Program, ze względu na żałobę narodową i póĹşniejsze zobowiązania transmisyjne Polsatu, uniemożliwiające odrobienie zaległych wydań, skrócono o dwa odcinki (miało być ich 10, a wyemitowano 8).

Nie wiadomo, czy Polsat zdecyduje się na realizację drugiej edycji „Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us”.