Dziki odejdzie z Polsatu?

Waldemar Dziki - członek zarządu i dyrektor zarządzający Telewizji Polsat - finalizuje negocjacje w sprawie objęcia funkcji dyrektora generalnego telewizji TRK-Ukraina - podaje serwis internetowy miesięcznika Press.

Waldemar Dziki – członek zarządu i dyrektor zarządzający Telewizji Polsat – finalizuje negocjacje w sprawie objęcia funkcji dyrektora generalnego telewizji TRK-Ukraina – podaje serwis internetowy miesięcznika Press.

Jeśli tak się stanie Dziki zrezygnuje z funkcji zajmowanych w Telewizji Polsat. W zarządzie Polsatu jest on od lipca 2005 r. i odpowiada za przygotowywanie ramówek stacji. – Negocjacje, które prowadzę, odbywają się za wiedzą zarządu. Jeśli kontrakt zostanie podpisany, pożegnamy się w momencie, kiedy skończą się prace nad wiosenną ramówką – mówi Dziki.

Propozycję objęcia funkcji dyrektora generalnego stacji TRK-Ukraina, należącej do najbogatszego Ukraińca Rinata Achmetowa, złożyła Dzikiemu w imieniu kanału jedna z zachodnioeuropejskich firm zajmujących się pozyskiwaniem menedżerów. Zaproponowano mu kontrakt na dwa lata z możliwością przedłużenia.

Źródło: Press